Offgrid Sisteme İhtiyacım Var Ne yapmalıyım?

 

Next Elektrik , endüstri ve ev sahipleri için kapsamlı bir şebekeden bağımsız sistem tasarımı, tedarik ve satış sonrası bakım paketi sunar.

Bahçeniz için küçük bir sistem, tüm eviniz için büyük bir sistem için Next Elektrik hizmetinizdedir. Deneyimimiz ve detaylara verdiğimiz önem ve her bir müşteriyle mükemmel iletişime olan bağlılığımız, çevre dostu, bağımsız bir güç kaynağı satın almanıza rehberlik etmek için mükemmel bir seçim olduğumuz anlamına gelir. Süreci kolaylaştırıyoruz: İlk telefon görüşmenizden devam eden teknik desteğe kadar, amacımız her adımda yardıma sahip olduğunuzdan emin olmaktır. Tüm bu paketin maliyeti? Bileşenlerin rekabetçi fiyatları dışında hiçbir şey yok!

Projenizin değerlendirilmesi için şimdi 04162144848 veya 05379719990(whatsapp) numaralı telefondan bizi arayın.

Müşterilerimizin bilinçli bir karar vermelerini, ihtiyaçları için doğru sistemi satın almalarını ve süreç boyunca memnun kalmalarını istiyoruz. Sunduğumuz paketin bir parçası olarak, bizden büyük bir şebekeden bağımsız sistem satın aldığınızda aşağıdakileri alacaksınız:

    İsteklerinize, tüketiminize, bütçenize ve sınırlamalarınıza göre uygun bir fiyat teklifi. Bu teklif içinde, bulunduğunuz yere göre çıktı tahminleri olacaktır.

  • Tam bağlantı şeması ve kurulum desteği
  • Temel görevleri basitleştirmek için programlama ve çalıştırma kılavuzları
  • Tam telefon desteği

Uygun bir değerlendirme için gerekli bilgiler

Bu aşamadaki en önemli soru şudur: Neden şebekeden bağımsız bir sistem istiyorsunuz? Bazıları bunu eğlence için, bazıları zorunluluk, bazıları sağduyu için yapıyor.

Gereksinimlerinizi ve ortamınızı değerlendirmemiz gerekiyor. Yer ve elektrik tüketimi en önemli iki faktördür.

Elektrik tüketimi için, temel cihazlarınızın güç oranına ve her gün ne kadar süre çalışacaklarına sahip olmalısınız. Lütfen yıl boyunca (kış / yaz) değişimi dikkate alın. Maksimum sürekli yükünüz de gereklidir. Örneğin, aydınlatma 300W + televizyon 200W + bulaşık makinesi 3000W = 3500W. Son olarak, yüksek başlangıç ​​ani tüketimine sahip elektrikler kullanıyorsanız (örneğin aletler), o zaman bir artış rakamı da yardımcı olur.

Bu temel bilgilere sahip olduğunuzda, lütfen bizi arayın veya nextelektrik@hotmail.com ‘a  e-posta gönderin.