nextelektrik.com | Güneş paneli, Solar Sulama, Ges, Akü, İnventer, İnventör, Konstrüksiyon, Kablo

İletişim Bilgilerimiz

 

Sabit Telefon No: 04162144848

 

GSM1: 05309332100

 

GSM2: 05309674399

 

GSM3 :05399232100

 

GSM4: 05379719990

 

E-mail: nextelektrik@hotmail.com

Çevre Politikamız

Taahhüdümüz,sürekli olarak çevresel Performansımızı iyileştirmek,faaliyetlerimize ve topluma sürdürülebilir katkılarda bulunmaktır. Yaşam ve çalışma alanlarında çevreye duyarlı,yaşam kalitesini koruyan ve aynı zamanda  artıran  bir yaklaşımı benimseyerek çevreci bir toplum ve gelecek için yenilene bilinir  enerji ile temiz bir yaşam kalitesi sunmaktadır.

İş Güvenliği

 “Her  işin  başı  sağlık” sözü temelinde çalışan ekip arkadaşlarımızın iş güvenliği kapsamında üzerilerine düşen  görev  ve  sorumluluklarını temel bilincinde bulunmaktayız. İSG'nin vazgeçilmez olması benimsemek.İş   sağlığı    ve güvenliği    kültürünü   oluşturmak, yaygınlaştırmak ve uygulamak.​İş kazası ve meslek hastalıklarına karşı gerekli önlemleri alarak verimliliği artar.

 

Kalite Politikamız

Kriterlerimiz dahilinde, uluslar arası standartların üzerinde ürün ve hizmet sunmak  en  temel  prensip  ve önceliğimizdir.  ​Uzun  yıllara dayanan  bilgi birikimi ve tecrübemiz ışığında sunduğumuz çözümlerin teknik detaylarını ve  inceliklerin  bilmenizi   sağlarken, kalitelerin  daha da  yüksek ve refah düzey  seviyelerine  taşımanın  imkanını vermekteyiz.​Kaliteyi  araç olarak değil; bir  anlayış, yaşam tarzı ve  felsefesi   olarak benimsemek  ve uygulamaktayız. Ticari   ahlak ve toplumsal değerleri işten öne çıkartarak, müşterilerimizin bize olan inanç ve güvenlerini sağlamaktayız.

 

WHATSAPP DESTEK

YOL TARİFİ